Το πλήρες πρόγραμμα των πρωταθλημάτων και στις τρεις κατηγορίες της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Κέρκυρας (Ε.Π.Σ.Κ.), μετά την κλήρωση, η οποία πραγματοποιήθηκε χθες, έχει ως εξής:
Ακολουθήστε το Start Media στο Google News!
Α1 ΕΠΣΚ
1η αγωνιστική
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ – ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ – ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ
ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ – ΑΠΣ ΑΥΓ.ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ
ΑΟ ΚΑΒΟΣ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ
ΟΦΑΜ – ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
ΑΟ ΠΑΞΟΙ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ – ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ
2η αγωνιστική
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ – ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ
ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ – ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ-
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ – ΑΟ ΚΑΒΟΣ
ΑΠΣ ΑΥΓ.ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ – ΟΦΑΜ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ – ΑΟ ΠΑΞΟΙ
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ – ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ
3η αγωνιστική
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ – ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΚΑΒΟΣ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ
ΟΦΑΜ – ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ
ΑΟ ΠΑΞΟΙ – ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ
ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ – ΑΠΣ ΑΥΓ.ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
4η αγωνιστική
ΑΟ ΚΑΒΟΣ – ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ
ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ – ΟΦΑΜ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ – ΑΟ ΠΑΞΟΙ
ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ – ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ – ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ
ΑΠΣ ΑΥΓ.ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ – ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
5η αγωνιστική
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ – ΟΦΑΜ
ΑΟ ΠΑΞΟΙ – ΑΟ ΚΑΒΟΣ
ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ – ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ – ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ – ΑΠΣ ΑΥΓ.ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ
6η αγωνιστική
ΑΟ ΠΑΞΟΙ – ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ
ΟΦΑΜ – ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ
ΑΟ ΚΑΒΟΣ – ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ
ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ – ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ – ΑΠΣ ΑΥΓ.ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ
7η αγωνιστική
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ – ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ – ΑΟ ΠΑΞΟΙ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΟΦΑΜ
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΒΟΣ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ – ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ
ΑΠΣ ΑΥΓ.ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ – ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ
8η αγωνιστική
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ – ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ
ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΟ ΠΑΞΟΙ – ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
ΟΦΑΜ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ
ΑΟ ΚΑΒΟΣ – ΑΠΣ ΑΥΓ.ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ
ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ – ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ
9η αγωνιστική
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ – ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ
ΑΠΣ ΑΥΓ.ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΞΟΙ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ – ΟΦΑΜ
ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ – ΑΟ ΚΑΒΟΣ
ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ
10η αγωνιστική
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ – ΑΠΣ ΑΥΓ.ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ
ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ – ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ
ΑΟ ΠΑΞΟΙ – ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ
ΟΦΑΜ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ
ΑΟ ΚΑΒΟΣ – ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ
11η αγωνιστική
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ
ΑΠΣ ΑΥΓ.ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ – ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ – ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ – ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ-
ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΞΟΙ
ΟΦΑΜ – ΑΟ ΚΑΒΟΣ
12η αγωνιστική
ΑΠΣ ΑΥΓ.ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ – ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ – ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ – ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ – ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ
ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ – ΑΟ ΚΑΒΟΣ
ΑΟ ΠΑΞΟΙ – ΟΦΑΜ
13η αγωνιστική
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ – ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ
ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ – ΑΠΣ ΑΥΓ.ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ
ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ – ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
ΑΟ ΚΑΒΟΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΟΦΑΜ – ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ
ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ – ΑΟ ΠΑΞΟΙ
14η αγωνιστική
ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ – ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ
ΑΠΣ ΑΥΓ.ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ – ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ – ΑΟ ΚΑΒΟΣ
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ – ΟΦΑΜ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΟ ΠΑΞΟΙ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ – ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ
15η αγωνιστική
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ
ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ
ΑΟ ΚΑΒΟΣ – ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ
ΟΦΑΜ – ΑΠΣ ΑΥΓ.ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ
ΑΟ ΠΑΞΟΙ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ
ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ – ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
16η αγωνιστική
ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ – ΟΦΑΜ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ – ΑΟ ΠΑΞΟΙ
ΑΠΣ ΑΥΓ.ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ – ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ – ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ – ΑΟ ΚΑΒΟΣ
17η αγωνιστική
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ – ΑΟ ΚΑΒΟΣ
ΟΦΑΜ – ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΠΑΞΟΙ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ
ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ – ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ – ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΠΣ ΑΥΓ.ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ
18η αγωνιστική
ΟΦΑΜ – ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ
ΑΟ ΚΑΒΟΣ – ΑΟ ΠΑΞΟΙ
ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ – ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ
ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ – ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
ΑΠΣ ΑΥΓ.ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ
19η αγωνιστική
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ – ΑΟ ΠΑΞΟΙ
ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ – ΟΦΑΜ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ – ΑΟ ΚΑΒΟΣ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ – ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ
ΑΠΣ ΑΥΓ.ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ – ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ
20η αγωνιστική
ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ – ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ
ΑΟ ΠΑΞΟΙ – ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ
ΟΦΑΜ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΟ ΚΑΒΟΣ – ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ – ΑΠΣ ΑΥΓ.ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ
ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ – ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ
21η αγωνιστική
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ – ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΞΟΙ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ – ΟΦΑΜ
ΑΠΣ ΑΥΓ.ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΒΟΣ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ – ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ
22η αγωνιστική
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ – ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ
ΑΟ ΠΑΞΟΙ – ΑΠΣ ΑΥΓ.ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ
ΟΦΑΜ – ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ
ΑΟ ΚΑΒΟΣ – ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ – ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ
23η αγωνιστική
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ – ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΠΣ ΑΥΓ.ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ – ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ – ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ
ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ – ΑΟ ΠΑΞΟΙ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ – ΟΦΑΜ
ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΒΟΣ
24η αγωνιστική
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ – ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ – ΑΠΣ ΑΥΓ.ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ – ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ
ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ
ΑΟ ΠΑΞΟΙ – ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΚΑΒΟΣ – ΟΦΑΜ
25η αγωνιστική
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ – ΑΠΣ ΑΥΓ.ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ
ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ – ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ
ΑΟ ΚΑΒΟΣ – ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ
ΟΦΑΜ – ΑΟ ΠΑΞΟΙ
26η αγωνιστική
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ – ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ
ΑΠΣ ΑΥΓ.ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ – ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ – ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΟ ΚΑΒΟΣ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ – ΟΦΑΜ
ΑΟ ΠΑΞΟΙ – ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ
——————————–
Α ΕΠΣΚ
1η αγωνιστική
ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ: –
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ – ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ: –
ΝΕΟΣ 2017 – ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ: –
ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ: –
ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ – ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ: –
ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ: –
ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ – ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: –
2η αγωνιστική
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ – ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ: –
ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ – ΝΕΟΣ 2017: –
ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ – ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ: –
ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ – ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ: –
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ – ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ: –
ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ – ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ: –
ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ – ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: –
3η αγωνιστική
ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΝΕΟΣ 2017: –
ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ: –
ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ – ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ: –
ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ – ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ: –
ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ – ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ: –
ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ: –
ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ – ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ: –
4η αγωνιστική
ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ – ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ: –
ΝΕΟΣ 2017 – ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ: –
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ – ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ: –
ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ – ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ: –
ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ – ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: –
ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ: –
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ – ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ: –
5η αγωνιστική
ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ: –
ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ: –
ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ – ΝΕΟΣ 2017: –
ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ: –
ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ – ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ: –
ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ – ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ: –
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ – ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ: –
6η αγωνιστική
ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ: –
ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ – ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ: –
ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ – ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: –
ΝΕΟΣ 2017 – ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ: –
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ – ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ: –
ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ: –
ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ – ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ: –
7η αγωνιστική
ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ: –
ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ: –
ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ – ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ: –
ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ – ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ: –
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ – ΝΕΟΣ 2017: –
ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ: –
ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ – ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ: –
8η αγωνιστική
ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ: –
ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ: –
ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ: –
ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ: –
ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ – ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ: –
ΝΕΟΣ 2017 – ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ: –
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ – ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ: –
9η αγωνιστική
ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ: –
ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ – ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: –
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ – ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ: –
ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ – ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ: –
ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ – ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ: –
ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ – ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ: –
ΝΕΟΣ 2017 – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ: –
10η αγωνιστική
ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ – ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ: –
ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ: –
ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ: –
ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ – ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ: –
ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ: –
ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ: –
ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ – ΝΕΟΣ 2017: –
11η αγωνιστική
ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ: –
ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ – ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ: –
ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ: –
ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ – ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: –
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ – ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ: –
ΝΕΟΣ 2017 – ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ: –
ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ – ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ: –
12η αγωνιστική
ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ – ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ: –
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ – ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ: –
ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ – ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ: –
ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ: –
ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΝΕΟΣ 2017: –
ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ – ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ: –
ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ: –
13η αγωνιστική
ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ: –
ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ – ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ: –
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ: –
ΝΕΟΣ 2017 – ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ: –
ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ: –
ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ – ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: –
ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ – ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ: –
14η αγωνιστική
ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ – ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ: –
ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ: –
ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ – ΝΕΟΣ 2017: –
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ – ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ: –
ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ – ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ: –
ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ – ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ: –
ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ: –
15η αγωνιστική
ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ: –
ΝΕΟΣ 2017 – ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ: –
ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ – ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ: –
ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ – ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ: –
ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ: –
ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ – ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ: –
ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ: –
16η αγωνιστική
ΝΕΟΣ 2017 – ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ: –
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ – ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ: –
ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ – ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ: –
ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ – ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ: –
ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ – ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ: –
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ – ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: –
ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ: –
17η αγωνιστική
ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ: –
ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ – ΝΕΟΣ 2017: –
ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ: –
ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ – ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ: –
ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ: –
ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ – ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ: –
ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ: –
18η αγωνιστική
ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ – ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ: –
ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ – ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ: –
ΝΕΟΣ 2017 – ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ: –
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ – ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: –
ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ: –
ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ – ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ: –
ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ: –
19η αγωνιστική
ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ: –
ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ – ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ: –
ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ: –
ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ – ΝΕΟΣ 2017: –
ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ: –
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ – ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ: –
ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ – ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ: –
20η αγωνιστική
ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ – ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ: –
ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: –
ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ: –
ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ – ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ: –
ΝΕΟΣ 2017 – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ: –
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ – ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ: –
ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ – ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ: –
21η αγωνιστική
ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: –
ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ – ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ: –
ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ – ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ: –
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ – ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ: –
ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ – ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ: –
ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ – ΝΕΟΣ 2017: –
ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ: –
22η αγωνιστική
ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ – ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ: –
ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ: –
ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ: –
ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ: –
ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ – ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ: –
ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ – ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ: –
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ – ΝΕΟΣ 2017: –
23η αγωνιστική
ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ: –
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ: –
ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ – ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: –
ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ – ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ: –
ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ – ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ: –
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ – ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ: –
ΝΕΟΣ 2017 – ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ: –
24η αγωνιστική
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ – ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ: –
ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ – ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ: –
ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ – ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ: –
ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ: –
ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ: –
ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ – ΝΕΟΣ 2017: –
ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ – ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ: –
25η αγωνιστική
ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ: –
ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ: –
ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ – ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ: –
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ: –
ΝΕΟΣ 2017 – ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: –
ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ – ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ: –
ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ – ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ: –
26η αγωνιστική
ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ – ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ: –
ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ – ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ: –
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ: –
ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ – ΝΕΟΣ 2017: –
ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ – ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ: –
ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ: –
ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ: –
———————————-
Β ΕΠΣΚ
1η αγωνιστική
ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ: –
ΓΕΠ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ: –
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ – ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ: –
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ – ΑΟ ΦΑΙΑΞ: –
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ – ΠΑΟΚ: –
ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΓΕΘ: –
2η αγωνιστική
ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ – ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ: –
ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ – ΓΕΠ: –
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ: –
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ: –
ΑΟ ΦΑΙΑΞ – ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: –
ΠΑΟΚ – ΓΕΘ: –
3η αγωνιστική
ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΓΕΠ: –
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ – ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ: –
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ – ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ: –
ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ: –
ΓΕΘ – ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ: –
ΠΑΟΚ – ΑΟ ΦΑΙΑΞ: –
4η αγωνιστική
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ – ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ: –
ΓΕΠ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ: –
ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ: –
ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ – ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: –
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ – ΠΑΟΚ: –
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΟ ΦΑΙΑΞ: –
5η αγωνιστική
ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ: –
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ: –
ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΓΕΠ: –
ΓΕΘ – ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ: –
ΠΑΟΚ – ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ: –
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ: –
6η αγωνιστική
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ – ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ: –
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ – ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: –
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ – ΓΕΘ: –
ΓΕΠ – ΠΑΟΚ: –
ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ – ΑΟ ΦΑΙΑΞ: –
ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ – ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ: –
7η αγωνιστική
ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: –
ΓΕΘ – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ: –
ΠΑΟΚ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ: –
ΑΟ ΦΑΙΑΞ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ: –
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ – ΓΕΠ: –
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ – ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ: –
8η αγωνιστική
ΓΕΘ – ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ: –
ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΠΑΟΚ: –
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ – ΑΟ ΦΑΙΑΞ: –
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ – ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ: –
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ: –
ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ – ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ: –
9η αγωνιστική
ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΠΑΟΚ: –
ΑΟ ΦΑΙΑΞ – ΓΕΘ: –
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: –
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ: –
ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ: –
ΓΕΠ – ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ: –
10η αγωνιστική
ΑΟ ΦΑΙΑΞ – ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ: –
ΠΑΟΚ – ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ: –
ΓΕΘ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ: –
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ – ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ: –
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ – ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ: –
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ – ΓΕΠ: –
11η αγωνιστική
ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ: –
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ – ΑΟ ΦΑΙΑΞ: –
ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ – ΓΕΘ: –
ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ – ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: –
ΓΕΠ – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ: –
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ: –
12η αγωνιστική
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ – ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ: –
ΑΟ ΦΑΙΑΞ – ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ: –
ΠΑΟΚ – ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ: –
ΓΕΘ – ΓΕΠ: –
ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ: –
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ: –
13η αγωνιστική
ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ: –
ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ – ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ: –
ΓΕΠ – ΑΟ ΦΑΙΑΞ: –
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ – ΠΑΟΚ: –
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ – ΓΕΘ: –
ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ: –
14η αγωνιστική
ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ – ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ: –
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ – ΓΕΠ: –
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ: –
ΑΟ ΦΑΙΑΞ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ: –
ΠΑΟΚ – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ: –
ΓΕΘ – ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: –
15η αγωνιστική
ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ: –
ΓΕΠ – ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ: –
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ: –
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ – ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ: –
ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΟ ΦΑΙΑΞ: –
ΓΕΘ – ΠΑΟΚ: –
16η αγωνιστική
ΓΕΠ – ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ: –
ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ: –
ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ: –
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ – ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: –
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ – ΓΕΘ: –
ΑΟ ΦΑΙΑΞ – ΠΑΟΚ: –
17η αγωνιστική
ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ: –
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ – ΓΕΠ: –
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ – ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ: –
ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ: –
ΠΑΟΚ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ: –
ΑΟ ΦΑΙΑΞ – ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ: –
18η αγωνιστική
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ: –
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ: –
ΓΕΠ – ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: –
ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ – ΓΕΘ: –
ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ – ΠΑΟΚ: –
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ – ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ: –
19η αγωνιστική
ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ: –
ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ: –
ΓΕΘ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ: –
ΠΑΟΚ – ΓΕΠ: –
ΑΟ ΦΑΙΑΞ – ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ: –
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ: –
20η αγωνιστική
ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ: –
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ – ΓΕΘ: –
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ – ΠΑΟΚ: –
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ – ΑΟ ΦΑΙΑΞ: –
ΓΕΠ – ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ: –
ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ: –
21η αγωνιστική
ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΓΕΘ: –
ΠΑΟΚ – ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: –
ΑΟ ΦΑΙΑΞ – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ: –
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ: –
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ: –
ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ – ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ: –
22η αγωνιστική
ΠΑΟΚ – ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ: –
ΓΕΘ – ΑΟ ΦΑΙΑΞ: –
ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ: –
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ: –
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ – ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ: –
ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ – ΓΕΠ: –
23η αγωνιστική
ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΑΟ ΦΑΙΑΞ: –
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ – ΠΑΟΚ: –
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ – ΓΕΘ: –
ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ: –
ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ: –
ΓΕΠ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ: –
24η αγωνιστική
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ: –
ΑΟ ΦΑΙΑΞ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ: –
ΓΕΘ – ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ: –
ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ: –
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ – ΓΕΠ: –
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ: –
25η αγωνιστική
ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ
ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ – ΑΟ ΦΑΙΑΞ
ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ – ΠΑΟΚ
ΓΕΠ – ΓΕΘ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ – ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ
26η αγωνιστική
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ – ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ
ΑΟ ΦΑΙΑΞ – ΓΕΠ
ΠΑΟΚ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ
ΓΕΘ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ – ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ